Üpris laibastunud Otsemonid lebavad põlluserval telgis, 44km kaugusel Tartust. Tänase päeva märksõnad: ujusime üle Põltsamaa jõe, läbisime 200m kahemeetrist nõgesemetsa, vaimustusime põldudest, kust vili võetud.. Päev oli väga väsitav, kohati äärmiselt raske mets. Ville jalgadel enam lugeda ei jõua. Pisut häirib ja aeglustab meedia tähelepanu - keda tõsiselt huvitab, loeb niikuinii blogist. Ei taha üldse mitte staaritseda, teeme seda ju ikka iseenda proovile panekuks. Ja kui kõik nüüd lõpuks hästi läheb, siis reede õhtuks on Taaralinna tuled käes. Muide, kui on kedagi, kes tahaks proovida miskit ekstreemset ja meiega viimase päeva kaasa teha, siis andke teada, 1-2 kaaslast võiks ju seltsi võtta..

Teada andis Antimon
kolmapäev, 3. august 2011

6 arvab

 1. Joosep-Georg ütles:
 2. Kuidas te Emajõe kavatsete ületada - ujudes?

  Või võtate ka kõrvalise abi vastu, kui keegi mööda juhtub sõitma?

   
 3. themarten ütles:
 4. Ujudes nagu ka ülejäänud suuremad jõed. Kõrvalise moraalse abi võtame ikka vastu :).

  Kel tõsine huvi on liituda, siis täna lõuna paiku katsun Tartust minema saada, küüt sirgele on olemas.

   
 5. Priidu Kull ütles:
 6. Kuidas teie asjad üle jõe saaad, kui teie ujute?

   
 7. arpeau ütles:
 8. Tahaks küll kaasa lüüa, aga nüüd olete juba liiga kaugel. Ma oleks Tallinnast liitunud:) Aga avastasin teie tripi alles AK lugu järgmine päev netist vaadates.
  Igaljuhul - minu seiklejahinge olete taas käima tõmmanud!
  Tänud!!!

  "Vanamees" Tallinnast

   
 9. Kipp ütles:
 10. Olen algusest peale tahtnud midagi öelda, aga pole päris õigeid sõnu leidnud. Eelütleja on need aga leidnud ("Igaljuhul - minu seiklejahinge olete taas käima tõmmanud! Tänud!!!"). Tõepoolest - tänud!

   
 11. Tarvi ütles:
 12. 18:20 kadus signaal ära? Keerasite süüte välja?

   

Ütle hingelt ära:

Mõnesõnaga


Tallinnast Tartusse on 180km. Või kas ikka on? Otsemonid püüavad selle väite ümber lükata, üritades GPS abil rännata Tallinnast Tartusse pisut otsem. Tegelikult nii otse kui saab. Linnulennul. Jalgsi. Ujudes. Telgiga. Kuus päeva puhast liikumise "mõnu".

Otsemonid

Anti Orgla
Mati Allas
Marten Laur
Arno Lauk

Meie sõbradMatkarent.ee
Sander Piibeman


Aivar Naaber